جمعه 05 ارديبهشت 1398 ساعت : 00:52

برنامه هفتگی پزشکان

دکترای تخصصی بهداشت باروری فلوشیپ بیماری های شبکیه چشم فوق تخصص بیماریهای ریه فوق تخصص بیماریهای قلب و عروق فوق تخصص روماتولوژی فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم فوق تخصص قلب اطفال فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان فوق تخصص نفرولوژی بزرگسالان فوق تخصص نوزادان فوق تخصص کلیه اطفال فوق تخصص گوارش اطفال فوق تخصص گوارش و کبد بالغین متخصص بیماریهای داخلی متخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری متخصص بیماریهای مغز و اعصاب متخصص بیماریهای پوست متخصص تغذیه و رژیم درمانی متخصص جراحی مغز و اعصاب متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی متخصص روانپزشکی متخصص طب سنتی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی متخصص چشم پزشکی متخصص کودکان متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن
شنبهمیترا مولایی نژاد

18:00-20:00

  فرشاد روغنی

16:00-20:00

 پوریا همدانی

18:00-20:00

     سیدمهران موحد محمدی

16:00-20:00

امرالله ابراهیمی

17:00-20:00

 فرزین خوروش

16:00-20:00

مجید قاسمی

16:00-20:00

 امیر منصورعلوی

16:00-20:00

همایون تابش

16:00-20:00

 مریم کی پور

16:00-19:00

     
یکشنبه   فرشاد روغنی

16:00-20:00

مرضیه عسیس

16:00-19:00

 مهدی قادریان

16:00-20:00

     امرالله ابراهیمی

17:00-20:00

محمد شیرزادی

16:00-19:00

فرزین خوروش

16:00-20:00

مجید قاسمی

16:00-20:00

فریبرز خوروش

16:00-20:00

 غلامرضا عسکری

17:00-19:00

مهدی شفیعی

19:00-20:00

 هاجر سلیمی

16:00-20:00

 راضیه مغروری

16:00-18:00

 بهنوش استکی

17:00-20:00

 
دوشنبهمیترا مولایی نژاد

18:00-20:00

    پوریا همدانی

18:00-20:00

مهدی قادریان

16:00-19:00

    سیدمهران موحد محمدی

16:00-20:00

الهام تابش

16:00-20:00

 فرزین خوروش

16:00-20:00

فریبرز خوروش

16:00-20:00

 امیر منصورعلوی

16:00-20:00

همایون تابش

16:00-20:00

رضا کاظمی

17:00-20:00

محبوبه بهرامی

16:00-19:00

     
سه شنبه علی صالحی

17:00-19:00

 فرشاد روغنی

16:00-20:00

مرضیه عسیس

16:00-19:00

       امرالله ابراهیمی

17:00-20:00

محمد شیرزادی

16:00-19:00

فرزین خوروش

16:00-20:00

مجید قاسمی

16:00-20:00

فریبرز خوروش

16:00-20:00

 غلامرضا عسکری

17:00-19:00

  مریم کی پور

16:00-19:00

هاجر سلیمی

16:00-20:00

   بهنوش استکی

17:00-20:00

 
چهارشنبه   فرشاد روغنی

16:00-20:00

 پوریا همدانی

18:00-20:00

مهدی قادریان

15:00-18:00

    سیدمهران موحد محمدی

16:00-20:00

امرالله ابراهیمی

17:00-20:00

 فرزین خوروش

16:00-20:00

مجید قاسمی

16:00-20:00

 غلامرضا عسکری

17:00-19:00

مهدی شفیعی

19:00-20:00

مهدی دهقانی

16:00-20:00

      
پنجشنبه                          
جمعه